Türkiye ‘nin En Çok Takip Edilen 10 TikTok Fenomeni

Milyonlarca aktif kullanıcısıyla herkesin yakından tanıdığı TikTok ‘un, Türkiye ‘de en çok takip edilen 10 Fenomeni güncel olarak listeledik.

1: CznBurak : 25.8 Milyon

cznburak tiktok hesabı

CznBurak, hem aşçı hem de lokanta sahibi. Videolarında yaptığı yemekler devasa boyutlarda. Aynı zamanda insanlara ve insanlık namına yaptıklarını da takipçileriyle paylaşıyor. 462 Milyon beğeni sayısı var.

2: NurSema : 11 Milyon

nursema tiktok hesabı

NurSema genelde boyama, çizim, farklı üretim videoları çekiyor. YouTube ’da da paylaşımlar yapıyor. 282 Milyon beğeni sayısı var.

3: Nourmar5 : 9.6 Milyon

nourmar5 tiktok hesabı

Nourmar5, özellikle paylaştığı dans ve müzik videolarıyla dikkat çekiyor. 243 Milyon beğeni sayısı var.

4: ZINK Tv : 7.3 Milyon

zınk tv tiktok hesabı

ZINK Tv, çekirdek bir aile ve TikTok akımlarına ait videolar çekiyor. TikTok’ta bulunan en samimi hesaplardan bir tanesi. 188 Milyon beğeni sayısı var.

5: Ceren Yaldız : 5.5 Milyon

Ceren Yaldız Tiktok Hesabı

Ceren Yaldız , klasik akım videoları ve şarkı videolarının yanında eğlenceli ve absürt makyajlarla akımlara katılıyor. 367 Milyon beğeni sayısı var.

6: Ezgizem : 5.3 Milyon

ezgizem tiktok hesabı

Ezgizem, dans, makyaj, popüler akım videoları üretiyor. Instagram ve YouTube ’da da aktif paylaşımlar yapıyor. 241 Milyon beğeni sayısı var.

7: Orhan Çayan : 5.1 Milyon

orhan çayan tiktok hesabı

Orhan Çayan, genelde hikayelerden oluşan kısa kurgu videolar paylaşıyor. Instagram ve YouTube üzerinden de aktif paylaşımlar yapıyor. 90 Milyon beğeni sayısı var.

8: Bayram Gültekin : 4.7 Milyon

bayram gültekin tiktok hesabı

Bayram Gültekin, çocuklarıyla birlikte dans ettiği ya da farklı kurgular hazırladığı videolar çekiyor. 65 Milyon beğeni sayısı var.

9: Cemre Solmaz : 4.6 Milyon

cemre solmaz tiktok hesabı

Cemre Solmaz, hayatından kesitlerle kısa vlog videolar paylaşıyor. Aynı zamanda TikTok akımlarına ait pek çok video paylaşıyor. Instagram ve YouTube’da da aktif paylaşımlar yapıyor. Yakın zamanda da reklam filmlerinde oynuyor. 316 Milyon beğeni sayısı var.

10: Doğanay : 4.4 Milyon

Doğanay kimdir tiktok hesabı

Doğanay, genellikle diğer insanlara yargı dağıttığı videolarıyla dikkat çekiyor. 161 Milyon beğeni sayısı var.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu